Publicat 23 Oct 2018 | Expiră 22 Nov 2018

Mecanici auto/camion si Mecanici utilaje - Munca in Olanda

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Cerinte: Experienta relevanta in domeniu ca si mecanic

Descrierea jobului

Cautam mai multe persoane pentru diferite posturi de Mecanici

Descrierea jobului:

- Pentru diferiti clienti din olanda, angajam Mecanici cu experienta pe diferite domenii: auto/camione, utilaje grele/usoare, utilaje din industria alimentara, navale, instalatii de racit/clima, pe hidraulice...
- Munca se desfasoara in hale de lucru
- Intretinere, reparatii si uneori chiar constructii de utilaje noi (la unul din clienti)
- Diagnoza, intretinere si reparatii pe toate aceste utilaje
- Munca independenta si ochi format pentru diagnosticarea problemei
- Gasirea de solutii pentru reparare in cel mai scurt timp si in cel mai eficient mod posibil
- Proactivitate

Se ofera:

  • Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata;
  • Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional;
  • Asistenta in lb. romana, pe durata sederii in Olanda de catre 2 coordonatori care va si asteapta la aeroport, la ajungere;
  • Plata saptamanala in EURO - in fiecare zi de Joi;
  • Cazare in conditii avantajoase, camera proprie si WiFi asigurat;
  • Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea in caz de nevoie
  • Training si certificare pentru efectuare inspectii ITP în Olanda - fara costuri pentru angajat, in cazul locurilor de munca ca si mecanici auto/camion

Pentru mai multe informatii, va rugam sa ne conectati la numerele de telefon sau la adresa de e-mail: work@eastmen.eu

Birou Targu-Mures:
tel. +40 732 007 727
tel. +40 732 115 919
tel. +40 799 945 202
tel. +40 799 945 201
tel. +40 799 945 200

Eastmen (cu atestat NBBU/ NEN 4400 / VCU) este o companie olandeza care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă (personal tehnic calificat), în Olanda. Recrutam, selectam si angajam lucrători calificați pentru partenerii si clientii nostri olandezi, din birourile noastre din Utrecht, Romania si Budapesta. | Detalii: www.eastmen.ro | Email: work@eastmen.eu

Mecanici auto/camion si Mecanici utilaje - Munca in Olanda  -  Eastmen Human Resources B.V.