Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte
  • Calificare : scoala profesionala sau liceu industrial cu profil mecanic;
  • Minim trei ani experienta in domeniu mecanic;
  • Autorizat ISCIR ca operator cazane abur si operator laborant centrala termica;
  • Cunostinte / experienta Frigotehnist.

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Executa manevre de punere/scoatere in/din functiune a echipamentelor mecanice pentru a asigura utilitatile si serviciile necesare proceselor de productie;
  • Opereaza echipamentele si efectueaza reglajele instalatiilor si echipamentelor pentru a obtine parametrii de proces;
  • Remediaza defectiunile aparute la echipamentele din aria de responsabilitate pentru a asigura functionarea lor in parametrii stabilitI;
  • Executa teste de functionare ale sistemelor de siguranta (instalatii de stins incendii, grup electrogen);
  • Urmareste si executa lucrari de intretinere planificate si reparatii a tuturor instalatiilor auxiliare (sanitare, incalzire, ventilatii, canalizare, alimentare cu apa, combustibil lichid, separator de hidrocarburi zona parcare, etc.

British American Tobacco (www.bat.com) este o organizaţie globală lider pe piaţă cu o istorie consacrată cu un viitor promiţător şi dinamic. Multumita angajaţilor noştri am continuat să ne dezvoltăm şi să depăşim aşteptările într-o piaţă foarte complexă şi plină de provocări.

Scopul nostru este sa devenim cea mai de succes companie din industria tutunului în toate pieţele noastre prin furnizarea de produse excelente; oferind încrederea şi responsabilitatea aşteptate de la mărcile de consum global.

Dacă aveţi talentul şi motivaţia să fiti parte din acest succes veţi descoperi că suntem interesati sa va sustinem in atingerea potenţialului dvs. maxim.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022