Mecanic

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- cunostinte tehnice in domeniul auto
- capacitate de invatare rapida
- usurinta si flexibilitate atât in lucrul individual cât si in echipa
- capacitate de a fi eficient si de a oferi rezultate de calitate
- capacitatea de a respecta termenele
- atitudine indreptata spre client
- adaptabilitate
- pronuntat simt al raspunderii
- minim 1 ani experienta ca mecanic

Descrierea jobului

- stabileste diagnosticul si identifica piesele care necesita inlocuire;
- efectueaza lucrarile de intretinere si reparatie la mecanismele motorului, etanseaza sistemele (ungere, racire, alimentare cu combustibil);
- executa lucrari de intretinere si reparatie la punti si suspensii, la sistemul de directie, la sistemul de franare, la sistemul de transmisie;
- efectueaza controlul final la terminarea ciclului de reparatii pentru a se asigura de calitatea lucrarilor;
- stabileşte necesarul de piese de schimb şi emite comenzile necesare către şeful direct;

Beneficii:
- salariu motivant;
- beneficii in functie de performante;
- oportunitatea de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru dinamic si
competitiv;
Publicat 26 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos