Publicat 17 Dec 2018 | Reactualizat 16 Ian 2019 | Expiră 17 Ian 2019

MECANIC

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii finalizate in domeniul mecanic;
- Cunoștințe si experiența in domeniul mecanic mai mari de 2 ani, constituie un avantaj;
- Cunoștințe minime de operare PC (MS Office si programe specifice de diagnoza), disponibilitatea de studiu;
- Buna capacitate de organizare;
- Capacitate de lucru cu termene in echipa cat si individual;
- Permis de conducere — categoria B;
- Disponibilitatea pentru deplasari.

Descrierea jobului

- Asigura reparația si întreținerea echipamentelor;
- Întocmește-te fise de lucru in urma lucrărilor executate;
- Se informeaza permanent din punct de vedere profesional pentru creșterea competentelor sale profesionale.

Total Waste Management SRL este un furnizor important de servicii de management al deseurilor ce operează la nivel national. Compania este parte din Green Group, cel mai mare investitor din industria verde din România și deținătorul unui important parc integrat de reciclare din Europa.

Expirat
MECANIC  -  Total Waste Management SRL