Mecanic utilaje

SC IOSKANIR SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Daca:
  • ai nivel de studii medii (plus minus)
  • nu te feresti de un mediu de lucru mai putin curat
  • te pasioneaza motoarele/utilajele in 2 Timi si 4 Timpi/ (Motoferastraie/Masini de tuns gazon/Tractoare etc.)
  • iti place sa desfaci/montezi la loc utilaje pentru a le rezolva problemele cu care au fost aduse in service
  • ai rabdarea si entuziasmul necesar de a invata caracteristicile specifice acestui domeniu
  • stii sa relationezi cu clientii chiar si in situatiile mai putin comode
Atunci, pe tine te cautam.
Noi suntem dispusi sa alocam rabdare, timp si instruirea de care va fi nevoie.

Descrierea jobului

Cunostinte minime:
  • motoare/utilaje 2T si 4T
  • mecanica fina
  • studii medii spre superioare
  • abilitati de relationare cu clientii

Programul de lucru:
  • Luni-Vineri: 09:00-17:00
  • Sambata: 09-:00-13:00

Punct de lucru:
  • Str. Fundatura Harmanului nr. 2, Duplex 2, Brasov, jud. Brasov

Beneficii:
  • Salariu poate avea o crestere in functie de performanta si implicare
  • Masa calda asigurata in valoare de 15 lei
  • Cafea/apa plata la discretie
  • Imbracaminte marca Husqvarna asigurata

Descrierea companiei

Cine suntem?

Dealeri Husqvarna cu experienta pe piata muncii de mai bine de 10 ani atat in domeniul de vanzari cat si de service-are. Pentru detalii intra pe site-ul nostru: www.ioskanir.ro
Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 1 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.