Publicat 20 Oct 2020 | Reactualizat 03 Nov 2020 | Expiră 04 Nov 2020

Mecanic utilaje terasiere - buldozer, excavator

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Este necesara experienta profesionala,
Permis: cel putin categoria B.
Diploma sau atestat de calificare profesionala, curs de calificare -mecanic utilaje.

Descrierea jobului

Efectuarea lucrărilor întreţinere a utilajelor
Executa lucrari in functie de utilajul pe care il are in primire (buldozer, excavator pe roti)
Incărcarea materialelor în mijloace de transport,
Efectuarea lucrărilor specifice
Verificarea parametrilor functionali ai utilajului

Expirat
Mecanic utilaje terasiere - buldozer, excavator  -  Arcada Company

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles