Publicat 03 Iun 2019 | Reactualizat 17 Iun 2019 | Expiră 03 Iul 2019

MECANIC UTILAJE / MASINISTI TERASAMENTE

CONFIDENTIAL
6 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Constructii / Instalatii, Productie

Candidatul ideal

"PROIECTARE SI EXECUTIE - Drum Expres CRAIOVA - PITESTI - Tronson 1"

Avem nevoie de tine!
  • mecanic cu experienta in domeniul utilajelor de constructii
  • permisul de conducere reprezinta un avantaj
  • seriozitate
  • reprezinta avantaj - sa ai domiciliul in zona!

Descrierea jobului

Ce vei avea de facut:

  • activitate de service si intretinere utilaje
  • identificarea si solutionarea problemelor tehnice
  • intocmirea de procese verbale in urma constatarilor la locul interventiei

Ne rezervam dreptul de a va povesti despre noi la un eventual interviu!

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

MECANIC UTILAJE / MASINISTI TERASAMENTE  -  CONFIDENTIAL