Publicat 03 Oct 2019 | Reactualizat 15 Oct 2019 | Expiră 02 Nov 2019

Mecanic Utilaje Agricole (Franta)

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Service / Reparatii, Specialisti / Tehnicieni, Personal calificat

Candidatul ideal

- Persoana autonoma si organizata;
- Experienta de minim 3 ani in domeniul reparatiilor mecanice a tractoarelor agricole (John Deere, JBC, New Holland etc.)
- Permis de conducere Cat. B

Descrierea jobului

Sarcini :
- Asigurararea bunei functionari a utilajelor agricole de dimensiuni medii si mari
- Stabilirea unui diagnostic in caz de defectiune ;
- Asigura intretinerea curenta;
- Inlocuirea lamelor si a tuturor accesoriilor necesare bunei functionari
- Comunicarea catre responsabil in caz de dificultate ;
- Respectarea stricta a regulilor de siguranta si igiena ;

- ​Timpul de lucru : De luni pana vineri : 35 Ore/saptamana ( posibilitate de ore suplimentare cu acordul ambelor parti).
- Cazare: 200€ + Cheltuieli (cazarea are internet).

Agentie de munca temporara cu sediul social in Franta, MULTIPOLE Interim Bretagne, parte a grupului Multipole Interim, se prezinta pe piata locurilor de munca cu numeroase oferte in domeniile: agro-alimentar, industrie, agricultura, constructii, turism si transport.

Mecanic Utilaje Agricole (Franta)  -  Multipole Interim Bretagne SAS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles