Mecanic service auto

PUBLIC INVEST - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Minim 1-2 ani experienta in domeniul mecanicii auto ;
- Permis de conducere – constituie avantaj ;
- Capacitatea de a sesiza defectele, indemanare, precizie, imaginatie tehnica, putere de concentrare ;
- Planificarea si organizarea activitatii proprie zilnice ;
- Responsabilitate, corectitudine si seriozitate ;

- Capacitatea de a lucra individual dar si in echipa ;
- Orientare catre rezultat si atentie la detalii ;
- Comunicare interactiva.

Descrierea jobului

- Efectueaza intretinerea si repararea autoturismelor pana in 3,5 T (inlocuirea lichidelor, lubrifierea pieselor etc.) cu scopul de a asigura funcționalitatea și longevitatea vehiculului ;
- Inspectarea motorul vehiculului si componentele mecanice/electrice pentru a diagnostica cu acuratete problemele;
- Programarea viitoarelor sesiuni de întreținere și sfătuirea șoferilor privind utilizarea corectă a vehiculului;
- Repararea sau înlocuirea pieselor rupte sau disfuncționale și remedierea problemelor (de exemplu, scurgeri);
Furnizare de estimări precise (cost, timp, efort) pentru o lucrare de reparație sau întreținere;
- Păstrarea jurnalelor privind lucrările și problemele;
- Menținerea echipamentelor și uneltelor în stare bună.

Beneficii:
- Salar foarte atractiv in functie de experienta;
- Program de lucru de Luni pana Vineri , 08:00 – 17:00 sau 09:00 – 18:00;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica si tanara;
- O masa calda / zi (meniul zilei).

Clientul nostru reprezinta un service auto complet (Mecanica + Electrica/Electronica)
Reconditionari injectoare & sisteme injectie Diesel cat si piese remanufacturate. Diagnoza, Chiptuning, Anulari DPF.
Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022