Mecanic SDV si Electrician pentru industria automobila

Bret Pitesti S.R.L. - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Cunostinte de citire a schemelor electrice si scheme mecanice
  • Cunostinte de realizare tablouri si conexiuni electrice
  • Permis de conducere cat. B
  • Disponibilitate la deplasari

Condiții:
· Mediu de lucru placut
· Contract de muncă pe perioada nedeterminată

Descrierea jobului

Realizeaza tablouri electrice conform cu schema electrica si planul de lucru;
Monteaza (conexiuni cablaje) echipamentele electrice conform documentatiei si schemei electrice;
Pregateste si monteaza paturi de cabluri;
Taie/decupeaza materiale folosind flexul sau masina de debitat sau taiat profile;
Pentru montajul diverselor echipamente foloseste masina de gaurit sau bormasina dupa caz;
Inspecteaza conexiunile in conformitate cu prevederile instructiunii tehnologice sau procedura de lucru;
Manipuleaza transpaleta conform cu instructiunile interne si instruirile realizate de persoane autorizate;
Se deplaseaza la client in vederea montajului echipamentelor electrice dintr-un proiect;

Bret Pitesti SRL este o soietate care are ca obiect de activitate prestarea de servicii electrice si mecanice in tara si in afara.
Publicat 3 nov. 2021 Reactualizat 1 dec. 2021 Expiră 3 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos