Mecanic reparatii si intretinere

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cum ne dorim sa fie noul nostru coleg?
  • Studii medii de specialitate – profil mecanic;
  • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj, dar nu un criteriu de eliminare;
  • Capacitate de analiza si atentie la detalii;
  • Comunicativ si spirit vessel;
  • Sa aibe toleranta ridicata la stres, atentie distributiva, indemanare;
  • Initiativa si seriozitate;
  • Disponibilitate de a lucra in schimburi si in weekend (ne place sa petrecem mult timp impreuna 😊);
  • Abilitatea de a lucra in echipa (este esential datorita faptului ca rolurile membrilor din echipa sunt in stransa legatura).

Descrierea jobului

Ce va trebuie sa faca noul nostru coleg?
  • Sa pastreze in bune conditii sculele, dispozitivele, utilajele si aparatura de masura si control pe care le are in dotare;
  • a raspunda cu promptitudine la rezolvarea unor interventii accidentale;
  • Sa execute corect si la timp lucrarile de intretinere si reparatii ale utilajelor conform fiselor de revizie;
  • Sa manifeste grijă deosebită in mânuirea si utilizarea materialelor si echipamentelor pe care le are in primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor;
  • Verificarea Punctelor Critice de Control (PCC) -DETECTORUL DE METALE;
  • Asigură refacerea sau îmbunătăţirea capacităţii de funcţionare la parametrii corespunzători a tuturor echipamentelor şi subansamblelor utilajelor care sunt în atelierul mecanic pentru revizie sau reparaţie;
  • Sa evite lasarea fara supraveghere in timpul programului de lucru a masinilor si instalatiilor in functiune.

Chipita a fost înființată în Grecia, în anul 1973, fiind o companie care producea și comercializa snacksuri cu diferite arome. Produsele noastre principale sunt binecunoscutele produse de patisserie ambulate individual- croissante 7DAYS, rondelele inovatoare cu diferite arome - Bakerolls, toata gama Finetti.
Valorile noastre sunt reflectate în responsabilitatea pe care o simţim faţă de angajaţii şi clienţii noştri şi faţă de mediul înconjurător, care determină fiecare decizie şi activitate a întreprinderii.
In acest moment echipa de productie se maresete, astfel incat avem nevoie de un coleg care sa aibe aceleasi motivatii si valori ca ceilalti membrii ai echipei.

Publicat 28 iun. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos