Publicat 26 Aug 2019 | Expiră 26 Sep 2019

Mecanic reglor Suceava

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Betty Ice SRL caută un nou coleg pentru departamentul de întreținere.
Cerințe:
 Calificare de mecanic;
 Experienta pe o pozitie similara;
 Cunoștințe necesare executării lucrărilor mecanice specifice;
 Persoana dinamică, perseverentă, motivată, serioasă, cu abilități de comunicare și lucru în echipă;
 Atenție sporită la detalii;
 Capacitate de organizare și planificare a sarcinilor și priorităților;

Descrierea jobului

Responsabilitatile jobului:
- Reglarea utilajelor si supravegherea acestora in timpul functionarii;
- Realizarea produselor la nivelul calitativ solicitat de angajator cu realizarea normelor de producție și a unui nivel minim de produse neconforme;
- Informarea superiorului ierarhic privind starea utilajelor, dispozitivelor etc. și propunerea de măsuri pentru remedierea eventualelor deficiențe;
- Efectuarea întreținerii zilnice a utilajelor;
- Participă la întreținerea și repararea periodică a utilajelor;
- Participă activ la orice acțiune din cadrul societății care necesită cunoștințele tehnice pe care le posedă;
- Răspunde de eficiența și calitatea lucrărilor efectuate la termenele limită;
- Menține în bună stare aparatura pe care o utilizează;
- Verifică funcționarea la parametrii a utilajelor reglate și reparate;
- Intervine operativ pentru rezolvarea problemelor apărute la mașini.

Descrierea companiei

Noi îți oferim:
- O echipă primitoare și dinamică;
- Posibilități de dezvoltare profesională;
- Stabilitate;
- Pachetul salarial va fi negociat la interviu și va fi corelat cu performanța.

Expirat
Mecanic reglor Suceava  -  S.C. BETTY ICE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles