MECANIC PRODUCTIE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii medii (calificare de Lacatus Mecanic sau Mecanic Utilaj);
- Experienta de minim 2 ani in intretinerea si repararea masinilor si echipamentelor industriale;
- Cunostinte privind citirea cu usurinta a desenelor de executie a pieselor mecanice;
- Cunostinte privind utilizarea aparatelor de masura: subler, micrometru etc.;
- Cunostinte privind ajustajele utilizate pentru piesele mecanice;
- Cunoasterea aparaturii pneumatice, intelegerea simbolurilor pneumatice, schemelor pneumatice la nivel baza;
- Spirit de echipa;
- Capacitate de adaptare si invatare;
- Responsabilitate.

Descrierea jobului

- Realizeaza operatiile de montare, demontare a seturilor pentru produs, respectiv reglarea masinii pe produs, conform procedurilor de lucru;
- Urmareste zilnic functionarea echipamentelor de fabricatie, masinilor si utilajelor si raporteaza deficintele constate, conform procedurilor interne;
- Regleaza, dupa caz, mecanismele mecanice, hidraulice, pneumatice pentru respectarea parametrilor functionali specificati;
- Determina cauzele defectiunii dupa tipul acesteia, conditiile de aparitie si evidentele de intretinere-reparatii existente;
- Realizeaza lucrarile de intretinere si reparatii conform planificarilor.

Beneficii
* Salariul fix motivant
* Decontare transport
* Bonus in functie de performante
* Dezvoltare profesionala prin training-uri/cursuri specifice
* Pachet servicii medicale Medlife

Înființată în 2003, printr-o investiție greenfield, Polisano Pharmaceuticals este o afacere cu capital majoritar romanesc. Avem peste 100 de angajați iar obiectivul nostru este și va fi mereu acela de a cerceta, dezvolta, fabrica și de a furniza medicamente și suplimente alimentare de calitate, disponibile național și internațional. Am creat premisele dezvoltării unui business integrat cu orientare către performanța și creștere sustenabilă. Fiecare etapă, de la cercetare, dezvoltare, producție și până la control și eliberare produs finit este ghidată de calitatea fără compromis, garantată de autorizările și certificările pe care le deținem.

Publicat 8 nov. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos