Mecanic productie - Clinceni

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane recruteaza Mecanic - Clinceni pentru unul dintre clienti sai, un principal producator si distribuitor de gustari sarate si dulci.

Responsibilities:

-Sa pastreze in bune conditii sculele, dispozitivele, utilajele si aparatura de masura si control pe care le are in dotare; a raspunda cu promptitudine la rezolvarea unor interventii accidentale;

-Sa execute corect si la timp lucrarile de intretinere si reparatii ale utilajelor conform fiselor de revizie;

-Sa manifeste grija deosebita in mânuirea si utilizarea materialelor si echipamentelor pe care le are in primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor;

-Verificarea Punctelor Critice de Control (PCC) -DETECTORUL DE METALE;

-Asigura refacerea sau îmbunatatirea capacitatii de functionare la parametrii corespunzatori a tuturor echipamentelor si subansamblelor utilajelor care sunt în atelierul mecanic pentru revizie sau reparatie;

-Sa evite lasarea fara supraveghere in timpul programului de lucru a masinilor si instalatiilor in functiune.

Candidate Profile:

-Studii profesionale sau medii in domeniul mecanic, intretinere si reglare echipamente industriale;

-Experienta dе peste 3 ani intr-o unitate dе productie in functii cu responsabilitati reglare/ ajustare, intretinere si reparatii;

-Are cunostinte teoretice si practice in domeniul mecanic, capacitatea dе a invata si intelege proceduri specifice;

-Are abilitati minime in utilizarea calculatorulu

-Persoana responsabila, corecta;

-Intelege importanta responsabilitatilor care ii sunt atribuite si le abordeaza ca atare, stie sa prioritizeze sarcinile in functie dе importanta lor.

-Disponibilitate de a lucre in 3 schimburi

Beneficii:

-Contract de munca

-Salariu motivant

-Tichete de masa 15Ron/zi lucrata

-Transport asigurat

-Spor de weekend/noapte

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022