MECANIC PENTRU ACTIVITATEA DE PRODUCTIE CONECTORI SI CABLURI

NICOLAY ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

• Pregatire profesionala in industria mecanica sau disponibiliatea dе a invata;
• Experienta in injectare mase plastice constituie avantaj;
• Cunostinte minime dе utilizare a calculatorului;
• Flexibilitate la ore suplimentare;
• Cunosterea limbilor germana sau engleza, constituie avantaj;

Descrierea jobului

Responsаbilitati:
• Montarea/demontarea, reglarea, intretinerea si repararea a diverselor echipamente din firma, (dispozitive, matrite, masini de injectat plastic -Boy)
• Reglarea proceselor de montaj componente electrice si electronice respectiv injectare plastic
• Instruirea muncitorilor in diferite procese de munca;
• Supravegherea rezultatelor muncii;
• Prioritizarea si organizeaza comenzile de lucru;
Cerinte:
• Pregatire profesionala in industria mecanica. Totusi este binevenit si un candidat cu putina experienta, dar dornic sa se instruiasca la locul de munca.
• Abilitati de coordonare personal;

Compania Nicolay România SRL, cu sediul în Tîrgu Mureș, este membră a grupului GPE Group, din Germania, unul dintre furnizori de prim rang din industria medtech globală.
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.