de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Mecanic Mentenanta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem în cautarea unei persoane pasionate de mecanică care să asigure suport în activități de întreținere, reparații și autoutilari.

Ești persoana pe care o căutam dacă:
- Ai studii tehnice finalizate (mecanică, electromecanică);
- Ai experiență de minim 1 an pe o pozitie similară (în domeniul industrial);
- Ai capacitate sporită de asimilare și punere în practică a cunoștințelor noi;
- Poți lua decizii corecte și rapide;
- Ai abilitati foarte bune de comunicare și ai spirit de echipă;
- Esti o persoana riguroasa, inventivă, foarte atentă la detalii;
- Ai dorință de perfecționare continua și o atitudine pozitivă.

Ar fi un avantaj să ai:
- Experiență de mentenanță în industria chimică;
- Cunostințe de hidraulică și pneumatică;

Descrierea jobului

Principalele tale atributii vor fi:
- Activități de întreținere și reparații pentru secțiile de producție;
- Participare in activitati de reconditionare, instalare şi punere în funcţiune de maşini, utilaje, SDV-uri achiziţionate sau realizate prin autodotare;

Beneficiile oferite de noi includ:
• Salariu atractiv ;
• Tichete de masa;
• Asigurare medicala;
• Prime si alte beneficii cf CCM;
• Instruire si formare profesionala;
• Decontare transport in acord cu politica firmei;

ELECTRA este o companie 100% românească , cu o experiență vasta în producția de interfoane video și audio, sisteme de control acces, circuite imprimate și asamblare electronică .Activăm pe piața electronică națională și internațională, un domeniu de activitate specializat, care necesită oameni bine pregătiți.

Anul acesta (2019) ne extindem, construind o noua fabrica de 10.000 mp pentru a putea raspunde mai bine provocarilor de pe pietele din Europa, Africa de Nord si din America Latina prin inventivitatea, diferentiere si competivitate.

Te așteptăm să ne cunoaștem și să investim împreună în viitorul tău!

Expirat
Mecanic Mentenanta  -  ELECTRA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles