MECANIC LINIE DE ASAMBLARE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Pentru clientul nostru General Dynamics European Land Systems Romania SRL, parte a firmei elvețiene General Dynamics European Land Systems Mowag reprezenatnd filiala europeană a gigantului internațional de apărare General Dynamics USA, căutăm aplicanți pentru poziția de Mecanic Linie de Asamblare.

RESPONSABILITĂȚI:
  • Asamblări și reparații de vehicule și subansamble
  • Executarea testelor, realizarea de pre-testări; testare de vehicule
  • Verificarea și pregătirea vehiculelor
  • Experiența de lucru cu mașini agricole, camioane și vehicule speciale (mașini de pompieri, vehicule militare etc.) reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

CERINȚELE POSTULUI:
  • Diplomă de mecanic auto (mecanic de mașini agricole sau de camioane)
  • Pregătire suplimentară privind sistemele pneumatice, hidraulice, electrice și diagnoza vehiculelor, de preferat
  • Experiență profesională minimum 5 ani
  • Permis de conducere categoria C, de preferat
  • Cunoștințe medii de limba engleză
VĂ OFERIM:
  • Salariu competitiv
  • Beneficii: tichete de masă, bonusuri în funcție de evaluarea performanței
  • Traininguri în cadrul companiei și posibilități de evoluție în carieră
  • Sarcini interesante și mediu de lucru plăcut
  • Timp de lucru săptămânal: 40 ore

TEHNOPRO ENGINEERING este o companie românească angajată în diverse programe legate de sisteme și servicii aeriene, terestre și navale, oferind o gamă largă de servicii de asistență, inclusiv instruire, suport pe teren, reparații și întreținere.

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos