MECANIC INTRETINERE

Postul este localizat în Popeşti-Leordeni - în cadrul Duraziv, parte din Grupul Saint-Gobain 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Atentia la detalii, dexteritate, rezistenta fizica, constiinciozitate;
  • Orientare spre rezultate si calitate;
  • Orientare spre gasirea de solutii.
  • Experienţa anterioară pe un post similar -1 an
  • Constituie avantaj calificarea de mecanic

Descrierea jobului

  • Asigura reglarea si intretinerea echipamentelor
  • Constata si remediaza orice neregularitate in functionarea acestora
  • Are in vedere asigurarea unui stoc tampon de piese si materiale necesare eliminarii cu operativitate a defectelor ce se stie ca apar frecvent conform experientei acumulate in timp.
  • Aduce imbunatatiri echipamentelor in masura posibilitatilor.
  • Participa activ la remedierea defectelor de mare amploare alaturi de echipele externe de service pentru utilaje, defecte ce depasesc capacitatea de solutionare pe plan intern.

Companie producatoare de materiale de constructii- Duraziv, parte din Grupul Saint-Gobain.
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.