Mecanic intretinere

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Betty Ice SRL caută un nou coleg pentru departamentul TEHNIC.

Cerințe:
-Calificare de mecanic;
-Experienta pe o pozitie similara;
-Cunoștințe necesare executării lucrărilor mecanice specifice;
-Persoana cu abilități de comunicare și lucru în echipă;
-Atenție sporită la detalii;
-Capacitate de organizare și planificare a sarcinilor și priorităților;

Descrierea jobului

Responsabilitatile jobului:
- Efectuarea întreținerii zilnice a utilajelor;
- Reglarea utilajelor si supravegherea acestora in timpul functionarii;
- Intervine operativ pentru rezolvarea problemelor apărute la mașini.
- Verifică funcționarea la parametrii a utilajelor reglate și reparate;
- Participă la întreținerea și repararea periodică a utilajelor;
- Participă activ la orice acțiune din cadrul societății care necesită cunoștințele tehnice pe care le posedă;
- Răspunde de eficiența și calitatea lucrărilor efectuate la termenele limită;
- Informeaza superiorul ierarhic privind starea utilajelor, dispozitivelor etc. și propune măsuri pentru remedierea eventualelor deficiențe;

Noi îți oferim:
- O echipă primitoare și dinamică;
- Posibilități de dezvoltare profesională;
- Stabilitate;
- Pachet salarial atractiv.

Betty Ice este unul dintre cei mai mari producatori de inghetata din Romania si a fost infiintata in 1994. Incepand cu anul 2018 si-a unit pasiunea pentru inghetata cu grupul Unilever, una dintre cele mai mari companii din lume de bunuri de larg consum.

Daca esti pasionat, muncitor si dornic de noi experiente, vrei sa faci parte dintr-o echipa de succes si sa impartasesti cu ceilalti gustul fin al produselor noastre, te asteptam sa ne cunoastem.

Vino in echipa Betty Ice! Detalii referitoare la Informarea de confidentialitate Betty Ice, parte a grupului Unilever, gasiti aici: https://www.unilevernotices.com/romania/romanian/privacy-notice/notice.html

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022