Publicat 14 Mai 2019 | Expiră 14 Iun 2019

MECANIC INTRETINERE UTILAJE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal :
- Experienta in activitatea de intretinere minim 1 an
- Receptivitate la nou, corectitudine, seriozitate
- Disponibilitate pentru lucrul in schimburi

Descrierea jobului

Inregistrarea si raportarea starii masinilor/echipamentelor in conformitate cu reglementarile specifice
Intretinerea utilajelor astfel incat acestea sa functioneze la parametri optimi
Respectarea programului de mentenanta in conformitate cu instructiunile de operare specifice fiecarui utilaj
Interpretarea corecta a instructiunilor de operare ale masinilor

SC ELDI BRUTARIA SRL s-a infiintat in anul 1996 si a deschis primul magazin propriu în Septembrie 2000. In urmatoarea perioada, compania s-a concentrat pe extinderea retelei care s-a dezvoltat cu o viteza impresionanta. In total avem 55 de magazine proprii in mai multe judete.

Expirat
MECANIC INTRETINERE UTILAJE  -  SC ELDI BRUTARIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles