Mecanic întreținere utilaje producție in Apahida, Jud. Cluj

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent școală profesională sau liceu tehnic cu profil electrotehnic sau mecanic;
  • Minim 2 ani experiență în domeniul întreținerii utilajelor;
  • Serios;
  • Dornic de învățare;
  • Proactiv;
  • Responsabil;
  • Abilități de comunicare, lucru în echipă;
  • Disponibil pentru munca în trei schimburi.

Descrierea jobului

  • Verifică și asigură întreținerea periodică a mașinilor și utilajelor;
  • Verifică starea de funcționare a utilajelor și a instalațiilor cu scopul de a depista eventualele defecțiuni;
  • Identifică și analizează natura defecțiunilor apărute și cauzele care le-au generat;
  • Efectuează lucrări de reparații la timp și de calitate la utilajele care se defectează;
  • Efectuează intervenții în vederea restabilirii funcționării în parametrii stabiliți ai instalațiilor și utilajelor în cazul unor defecțiuni accidentale;
  • Verifică zilnic buna funcționare a compresorului;
  • Verifică zilnic starea pompelor și sistemul de stingere a incediilor;
  • Verifică stocul de piese de schimb și anunță necesarul;
Beneficii:
  • Tichete de masă de 20 de lei;
  • Al 13-lea salariu, primă de Crăciun;
  • Pensie facultativă;
  • Transport asigurat/decontat;
  • Tichete cadou de Crăciun și de Paște;
  • Plata orelor suplimentare;
  • Tichete cadou de 1 Iunie și în Decembrie pentru părinții care au copii minori;
  • Spor de noapte de 35%;
  • Loializare: Prima de fidelitate și zile de concediu suplimentare (în funcție de vechime).

Grupul Rondo Ganahl este un grup Austriac care își are rădăcinile în 1797.
Afacerea de bază este fabricarea/colectarea hârtiei și producerea de ambalaje din carton ondulat.
Cu cele mai moderne utilaje se produc ambalaje de cea mai înaltă calitate, stabilindu-se noi standarde în industria cartonului ondulat și oferind clienților produse fabricate cu precizie și imprimate în mod impecabil.
Transilvania Pack and Print, un principal furnizor de ambalaje tipărite offset din hârtie și carton duplex/triplex, a fost achiziționată în decursul anului 2019 de către grupul Rondo Ganahl prin subsidiara sa din România, Rondocarton. Prin această achiziție, Rondocarton își întărește și își extinde portofoliul, consolidând și mai mult poziția de unic partener de soluții de ambalat pentru clienții săi.

Publicat 27 oct. 2021 Reactualizat 26 nov. 2021 Expiră 26 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos