Publicat 26 Oct 2020 | Reactualizat 24 Nov 2020 | Expiră 25 Nov 2020

MECANIC INTRETINERE SI REPARATII

1 post

Candidatul ideal

CERINTE:
- studii profesionale de specialitate
- cunoasterea utilajelor si echipamentelor specifice industriei de prelucrarea a lemnului ( avantaj)
- persoana serioasa, dinamica, responsabila, disciplinat profesional
- disponibil pentru munca in schimburi

Descrierea jobului

SARCINI SI RESPONSABILITATI:
- executa lucrari de intretinere curenta si inlaturarea tuturor dereglarilor si defectiunilor aparute in timpul functionarii masinilor si utilajelor;
- controleaza periodic exploatarea corecta a masinilor si utilajelor in scopul prevenirii eventualelor avarieri accidentale;
- executa reparatii curente sau capitale conform planificarii;
- diagnosticheaza si remediaza defectiunile intervenite la masinile unelte, utiljele sau instalatiile defecte ;
- executa probele de functionare dupa efectuarea reparatiilor si repunerea in parametri tehnici a utilajelor si intalatiilor in confromitate cu documnetatia masinii;
- asigura respectarea normelor de calitate in procesul de reparatie a masiilor unete, utilajelor sau instalatiilor industriale

BENEFICII :
- salariu motivat si competitiv;
- tichete de masa;
- transport.

DEKORAME SRL, producător de mobilier si componente de mobilier, este o companie dinamică, aflata in plina ascensiune, care din anul în care a fost infiinţată, şi până în prezent, şi-a întărit poziţia atât pe piaţa internă, cât şi pe cea internaţională.

Facem parte din Grupul FURNIGROUP i BJARNUM- Suedia, specificul activitatii fiind divers : Productie mobilier si componente de mobilier ; Agricultura - cultivare fructe (mere si pere).

Echipa este tanara, dinamica si cu o permanenta dorinta de dezvoltare profesionala. Alaturandu-te echipei noastre, iti oferim sansa de a dezvolta o cariera de succes, alaturi de un partener stabil, care va asigura un salariu competitiv, tichete de masa si nu in ultimul rand , suport profesional permanent.

MECANIC INTRETINERE SI REPARATII  -  SC DEKO RAME SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles