de ani Fără Frică...

Publicat 25 Oct 2019 | Expiră 25 Nov 2019

MECANIC INTRETINERE SI REPARATII MASINI DE CUSUT INDUSTRIALE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte necesare indeplinirii jobului:

• Minim studii medii in domeniul tehnic (mecanic, electromecanic)
• Cunoasterea principiilor de calibrare/reglare
• Cunostinte minime de lb. engleza si PC
• Orientare spre obtinerea rezultatelor si incadrarea in standardele de calitate
• Pasiune, dinamism, entuziasm fata de activitatea desfasurata;
• Disponibilitate pentru ore suplimentare si rezistenta la stress.

• experienta in domeniul reparatiei si intretinererii masinilor de cusut - OBLIGATORIE

Descrierea jobului

• Repara, regleaza si efectueaza lucrari de intretinere a masinilor de cusut industriale conform cerintelor procesului de fabricatie
• Produce si asambleaza dispozitivele necesare pentru utilaje
• Amplaseaza masinile de cusut conform planurilor
• Tine evidenta reparatiilor efectuate
• Participa la imbunatatirea echipamentelor si a accesoriilor tehnice pentru masinile de cusut industriale conform cerintelor procesului de productie
• Initiaza schimbari in documentatia specificata
• Contribuie la realizarea scopurilor specifice si la indeplinirea treptata a politicii de calitate
• Respecta principiile ce privesc modificarile aparute in documentatia tehnica si tehnologica• Participa in mod activ la implementarea si la repararea dispozitivelor Poka Yoke.

Ce iti oferim

• SALARIU MOTIVANT si BONUS DE PERFORMANTA LUNAR
• TICHETE DE MASA ( valoare tichet 15 RON )
• TRANSPORT GRATUIT PE RUTELE COMPANIEI
• BONUS PENTRU LUCRUL IN WEEK-END
• PRIMA DE LOIALITATE , DE PASTE, DE VARA SI DE IARNA
• PROGRAM DE LUCRU 8 ORE/ ZI IN TREI SCHIMBURI
• RESPECTAREA INTEGRALA A LEGISLATIEI MUNCII
• ECHIPAMENT DE PROTECTIE SI DE LUCRU
• ASISTENTA MEDICALA GRATUITA la sediul firmei

Adient este lider global in producerea de sisteme de scaune.

Pentru ca unul din trei scaune din lume provin din fabricile noastre, colaboram cu tote marile companii producatoare de autovehicule si pentru toate clasele de vehicule. Cu operatinuni care se intind pe continente, prezenta noastra este una cu adevarat globala. Prin organizare meticuloasa, livram produsele potrivite la momentul potrivit - si suntem de fiecare data exact acolo unde Clientii nostri au nevoie de noi.

Prezenta noastra in Romania este reprezentata 5.500 de angajati prezenti in opt fabrici de productie in ordine de la vest la est: Jimbolia (armaturi metalice si mecanisme), Timisoara (material textil huse auto), Craiova (scaune auto), Poiana Lacului (spuma poliuretanica pentru scaune auto), Bradu JIT(scaune auto), Bradu Metal (armaturi metalice), Pitesti (huse auto) si Ploiesti (huse auto).

La Adient – leader in productia de scaune auto, te vei bucura de ritm si directie, intr-o lume mereu in miscare. Vei avea parte de un mediu de lucru sigur, in care te vei putea dezvolta traind experiente si interactionand cu oameni exceptionali.

Expirat
MECANIC INTRETINERE SI REPARATII MASINI DE CUSUT INDUSTRIALE  -  ADIENT AUTOMOTIVE ROMANIA PLOIESTI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles