Mecanic intretinere echipamente de productie farmaceutica

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Nivel de studii : medii
Calificari /specializari: mecanica
Experienta : minim 3 ani, constituie avantaj experienta in productia de medicamente, industria alimentara si limba engleza
Aptitudini : dinamism şi mobilitate, flexibilitate, precizie, atentie, corectitudine, seriozitate.

Disponibilitate pentru program prelungit si lucrul in schimburi

Descrierea jobului

- asigura functionarea in conditii optime a echipamentelor din cadrul sectiilor de productie;
- intervine ori de cate ori este nevoie pentru rezolvarea evenimentelor neprevazute la solicitarea responsabililor de productie sau a sefilor directi;
- participa la realizarea activitatilor de intretinere periodica si reparatii capitale a echipamentelor de productie;
- participa la instalarea si punerea in functiune a echipamentelor noi;

Hyperion companie afiliata Rompharm Company SRL - Companie producatoare de medicamente

Publicat 5 oct. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos