MECANIC INDUSTRIAL SPECIALIZAT IN MENTENANTA

Bürstadt Furniture 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

MECANIC INDUSTRIAL SPECIALIZAT ÎN MENTENANȚĂ (m/f/d) pentru întreținere, în trei schimburi (35 de ore pe săptămână)
  • Calificare de mecanic industrial specializat în mentenanță sau o calificare similară
  • Experiența de lucru în domeniul mentenanței reprezintă un avantaj
  • Experiență în sudarea cu arc
  • Disponibilitatea de a lucra ore suplimentare și/sau sâmbăta, precum și în timpul serviciului de standby/ on-call
  • Cunoștințe de bază de MS Office (Word, Excel)
  • De preferat cunoștinte de limba germană/ engleză
  • Abilitate de a lucra independent și atent
  • Abilitate de a lucra în echipă

Descrierea jobului

Îndatoririle dumneavoastră
  • Diagnosticare independentă, repararea sau întreținerea sistemelor complexe de producție
  • Producerea de piese strunjite, găurite și frezate în conformitate cu desenele sau modelele din fabrica
  • Fabricarea și asamblarea componentelor și a pieselor de instalații
  • Întreținerea și repararea instalațiilor hidraulice și componentelor pneumatice
  • Citirea și interpretarea planurilor de mentenanță

Oferta noastră
  • Salariu în conformitate cu contractul colectiv de muncă (inclusiv primă de concediu și de Crăciun)
  • Dreptul la concediu de odihnă în conformitate cu contractul colectiv de muncă
  • Beneficii sociale (de ex. prestații de formare a capitalului)
  • Acces la cantina societății
  • Atmosferă de lucru plăcută, contact deschis unul cu celălalt
  • Posibilitate de creștere a remunerației prin prime de tură și prime pentru ore suplimentare
  • Locație centrală și legături bune cu transportul public, precum și parcare gratuită
  • 2.000 € primă de instalare după o perioadă de probă reușită
  • 20% contribuție la sistemul de pensii al societății
  • Acomodare de până la 6 luni și pachet de relocare
  • Cursuri gratuite de limba germană

Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!
Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.