Mecanic în SUA

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pentru locatia din SUA!
  • Studii medii cu calificare în domeniu
  • Experiența de muncă in domeniu de cel putin 12 ani
  • Cunoștinte bune de limbă engleză (nivel mediu)
  • Cunoștințe bune de utilizare PC (pot constitui un avantaj)
  • Capacitate de lucru în echipă
  • Disponibilitate de a lucra în schimb
  • Disponibilitate de relocare pentru cel putin 1 an în SUA

Descrierea jobului

  • Verificarea periodică a stării tehnice a mașinilor, utilajelor și instalațiilor
  • Desfășurarea activităților de întreținere si reparații a mașinilor, utilajelor și instalațiilor
  • Efectuarea lucrărilor de prelucrări prin așchiere, confecții metalice și montaj a instalațiilor și echipamentelor
  • Asigurarea ordinii și curățeniei în atelierele mecanice

Oferim:
  • Pachet salarial atractiv într-o companie multinațională
  • Inducție și instruire specifică
  • Asigurăm cazare
Publicat 12 nov. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos