Mecanic/Electrician masini injectie mase plastice

NTI Plastic srl - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- experienta in realizarea de reparatii pe partea electrica si automatizari masini injectie mase plastice
- studii superioare tehnice, eventual specializari in domeniu reprezinta un avantaj
- bune cunostinte de mecanica si desen tehnic
- capacitatea de integrare si cooperare in echipa , rezistenta la stres
- rigoare si atentie;
- initiativa;

Descrierea jobului

- capacitatea de identificare si solutionare a diferitelor disfunctionalitati aparute si remedierea tuturor defectiunilor aparute;
- realizarea mentenantei pe partea mecanica, hidraulica si pneumatica (schimbare și reparații electro-valve, valve, pompe hidraulice, compresoare);
- intretinerea masinilor implicate in procesul de productie;
- asigurarea functionarii masinilor, motoarelor si instalatiilor mecanice;
- intocmirea de rapoarte de service/mentenata pentru activitatea desfasurata;
Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022