Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 21 Mar 2017

Mecanic (cu experienta in sudura)

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru partenerul nostru olandez, cautam mecanici cu experienta in sudura.

Compania se ocupa cu productia de usi industriale pentru fabrici, iar proiectul consta in instalarea acestor usi in locatia clientilor.

Cerinte:

Experienta in sudura Mig Mag
Certificat de stivuitorist sau experienta in operarea unui stivuitor
Certificat de lucru la inaltime pe rampa hidraulica de ridicare
Capacitate de lucru independent si cu un supervisor aflat la fata locului
Cunostinte de limba Engleza - nivel mediu
Detinerea unui certificat VCA reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Se ofera:

Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata
Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
Pe timpul sederii în Olanda aveti la dispozitie asistenta în lb. romana
Salariu atractiv, plata saptamanala
Optional - Cazare în conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit
Optional - Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea
Optional - Inchiriere autoturism, de asemenea in conditii foarte bune

Pentru mai multe informatii, va rugam sa ne contactati la numerele de telefon sau la adresele de email:

Birou Constanta:

Emilia:    emilia@eastmen.eu        +40 799 945 201
Elena:     elena@eastmen.eu         +40 799 945 202
Ionela:    ionela@eastmen.eu        +40 799 945 200

Birou Targu Mures:

Erika:      erika@eastmen.eu          +40 732 007 727
Amelia:   amelia@eastmen.eu       +40 732 115 919

Atentie! Nu percepem comision!

Eastmen (NBBU/ NEN 4400 / VCU) este o companie care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă (personal tehnic specializat) în Olanda.
Selectăm lucrători calificați români, maghiari și slovaci pentru firmele olandeze, din birourile noastre din Amsterdam, Budapesta, Târgu Mureș și Constanța. Eastmen te cauta pe TINE! Aplică acum la ofertele noastre de muncă și vom lua legătura cu Tine, pentru a discuta opțiunile!
www.eastmen.ro - pentru detalii și transmitere CV.

Expirat

Mecanic (cu experienta in sudura)  -  Eastmen Human Resources B.V. Amsterdam