Publicat 05 Mai 2020 | Reactualizat 02 Iun 2020 | Expiră 05 Iun 2020

MECANIC Buzau

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii de specialitate – profil mecanic (liceu, scoala profesionala – profil tehnic)
  • Experienta in domeniu – mínimum 3 ani
  • Capacitate de adaptare rápida la solicitarile specifice postului;
  • Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
  • Disponibilitate pentru program de lucru flexibil(schimburi)

Descrierea jobului

  • Aplica procedurile de intretinere preventiva si inspectie ale echipamentelor tehnologice in departamentul Inginerie in conformitate cu instructiunile inscrise in dispozitiile de lucru;
  • Efectueaza interventiile corective asupra instalatiilor in conformitate cu planul de actiune comunicat ;
  • Efectueaza lucrarile de intretinere si de reparatie ale echipamentelor tehnologice in conformitate cu instructiunile si procedurile de lucru si cu manualele de operare , asigurand respectarea standardelor de calitate ale proceselor si produselor;
  • Efectueaza inregistrari in fisele de monitorizare si/ sau baze de date.
Ce oferim:
  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Tichete cadou
  • Bonus de performanta (lunar); Prime Paste/Craciun/Vacanta
  • Cota lunara de bere
  • Servicii medicale si asigurare de viata
  • Spor de noapte si de tura continua
  • Orele suplimentare platite dublu (200%)
  • Posibilitatea de a lucra cu ultimele tehnologiii in domeniu

PRELUCRAREA DATELOR CU CARACTER PERSONAL:

Pentru mai multe informații legate de modul în care compania Ursus Breweries prelucrează datele cu caracter personal, accesează „Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidaților”. Link: https://ursus-breweries.ro/uploads/Nota_de_informare_cu_privire_la_prelucrarea_datelor.pdf

Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Grolsch, Peroni Nastro Azzurro, Redd’s, Stejar, Azuga, Pilsner Urquell și St Stefanus.

Pentru mai multe informații despre Ursus Breweries și programele sale, vă rugăm să vizitați: www.ursus-breweries.ro și www.desprealcool.ro.

Pentru mai multe detalii legate de cariera in Ursus Breweries vizitaţi site-ul nostru de recrutare www. https://ursus-breweries.ro/cariere/pozitii-disponibile/

Expirat
MECANIC Buzau  -  URSUS BREWERIES S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles