Publicat 25 Feb 2019 | Expiră 28 Mar 2019

Mecanic biciclete

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte de mecanica si simt practic bine dezvoltat
Pasiune pentru biciclete
Seriozitate si responsabilitate
Permis cat. B constituie un avantaj
Nu este necesarea experienta in repararea bicicletelor

Descrierea jobului

Repararea si diagnosticarea defectiunilor la biciclete precum si alte articole sportive
Deplasarea la domiciliul clientilor pentru efectuarea de reparatii (necesita permis de conducere cat. B si eventual experienta in conducerea unui microbuz de 3.5Tone)
Montarea bicicletlor noi si efectuarea de revizie pentru vanzare.
Pachet salarial atractiv format din salariu fix plus comision din incasari.
Telefon si masina de la firma.

Atelierul de biciclete Buzau ofera servicii de reparatii si montaj pentru biciclte si alte echipamente sportive. Importam biciclete noi si second-hand, precum si piese si accesorii pentru acestea din Germania. Bicicletele sunt reconditionate si apoi vandute in cadrul magazinului nostru. Toate produsele noastre beneficiaza de garantie.

Expirat
Mecanic biciclete  -  Atelierul de biciclete SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles