Publicat 18 Sep 2020 | Reactualizat 16 Oct 2020 | Expiră 19 Oct 2020

Mecanic Autocamioane Mercedes

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in reparatia autocamioanelor Mercedes
- cunostinte medii de limba germana
- permis categoriile CE
- atestat tahograf
- disponibil pentru relocare in Germania

Descrierea jobului

- reparatia si intretinerea camioanelor Mercedes
- Program de luni pana vineri: o saptamana 07 -16:00, o saptamana 08:00 - 17:00
- interventie de noapte la fiecare doua saptamani

Beneficii:
Firma poate asigura la nevoie cazare contra cost.
- fiecare sambata lucrata se plateste 100 Euro
- asigurare medicala
- salariu brut in primele 6 luni (perioada de proba) 2600 Euro, din a saptea luna 2800 Euro

Firma Eraslan Transport & Logistik GmbH este o firma fondata in anul 1993, avand in momentul de fata peste 200 de angajati. Firma are sediul in 89264 Weissenhorn, Bayern, Germania, are un capital 100% german si o colaborare cu alte firme de renume din Germania.
Angajatii nostri si tehnologia de care dispunem sunt bazele succesului de care ne bucuram.
Parcul auto este format din peste 150 de vehicule, cu maxim 2 ani vechime si norma de poluare Euro 5 si 6. Pentru intretinerea vehiculelor dispunem de Service si spalatorie auto la sediul firmei din Weissenhorn.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul www.eraslan-logistikgruppe.de sau scrieti-ne un e-mail pe adresa [email protected] sau sunati intre orele 14:00 si 17:00 la numarul 00491783460815.
Cei interesati pot aplica direct pe site sau pot trimite un C.V. pe adresa de mail: [email protected]

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Mecanic Autocamioane Mercedes  -  Eraslan Transport & Logistik GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles