Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 01 Mar 2016

Mecanic auto

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Punctual, serios, dornic sa evolueze si sa faca parte dintr-o echipa in care performantele sale ca mecanic implicit cele ale service-ului sa primeze

Descrierea jobului

Mecanic auto multi marca cu o vasta experienta in reparatia si intretinerea autoturismelor.
Respecta programul de lucru: 8:00-18:00
Mentine curatenia la punctul de lucru
Realizarea constatarilor exact si interventia asupra defectelor descoperite
Profesionalism
Pachet salarial performant.

Auto Almira este service autorizat RAR, cu vechime pe piata si portofoliu mare de clienti.

Expirat
Mecanic auto  -  Auto Almira

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles