Mecanic Auto

Adecco Romania 1 poziție
Anunț verificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane recruteaza mecanici auto pentru clientul sau, una dintre cele mai mari retele de servicii auto din Romania.

Responsibilities:

-Realizarea lucrarilor de reparatie si intretinere solicitate de catre client;

-Realizarea si completarea formularelor obligatorii: protocol de diagnoza, fisa de revizie, fisa garantie etc.;

-Verificarea stării generale a automobilelor clienţilor şi determinarea/documentarea defecţiunilor;

-Asigurarea curateniei la locul de munca.

Beneficii:

-Contract de munca pe perioada determinata

-Salariu negociabil in functie de experienta

-Tichete de masa

-Bonuri de vacanta

-Al 13-lea salariu

-Abonament medical la clinica private + abonament Fitness

-Oportunitatea de a lucra intr-o companie de renume

-Bonus variabil nelimitat: pentru depasirile de targhet efectuate (targhetul se stabileste in functie de experienta acestuia si de salariul fix acordat)

Candidate Profile:

-Studii medii

-Calificare in domeniu

-Permis de conducere categoria B

-1 ani experienta ca mecanic auto

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 3 Oct. 2022 Reactualizat 31 Oct. 2022 Expiră 2 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.