Mecanic auto

Honda Nord 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Minimum 2 ani experienta ca mecanic auto;
Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule;
Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Atributii:

Analizeaza starea tehnica a autovehiculului;
Identifica problemele si propune solutii pentru rezolvarea lor;
Efectueaza operatiile de reparatii necesare;
Verifica rezultatul interventiei si preda autoturismul;
Intretine ordinea si curatenia postului de lucru.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, negociabil in functie de experienta
Tichete de masa 30 lei/zi
Bonusuri extra-salariale in functie de rezultatele obtinute
Asigurare medicala clinica privata
Scolarizari periodice pe specific de produs inclusiv pentru masini hybrid si electrice;
Mediu de lucru profesionist

Reprezentanta auto Honda Nord face parte din grupul TOYO GROUP, recunoscut pentru afacerile derulate în diverse domenii precum vânzare și service auto, servicii financiare, servicii de brokeraj dar și servicii de transport aerian de tip VIP Charter.

Cu o experienta e peste 10 ani, Honda Nord a reusit sa castige increderea clientilor, devenind unul dintre cei mai importanti dealeri Honda din tara.

Honda Nord a fost gândit sub forma unui centru de tip 3S (Showroom, Service & Spare parts) , astfel că orice client poate găsi în locația noastră toate facilitățile de care ar putea avea nevoie (vânzări, finanțare, asigurare, service, buy-back).

Publicat 19 Sept. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.