MECANIC AUTO

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:

- Diploma de mecanic auto si experienta in domeniu
- Sa fiti punctuali
- Sa mentineti curatenia la locul de munca
- Sa fiti corecti fata de clienti si colegi

Daca dati dovada de implicare veti beneficia si de cursuri platite de companie.

Ne dorim colaborari de lunga durata. Oferim si cerem seriozitate.

Va asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

Atributiile sunt cele specifice postului de mecanic:

- Stabileste diagnosticul si identifica piesele care necesita inlocuire
- Stabileste necesarul de piese si anunta seful de service
- Realizeaza reparatiile necesare
- Raspunde de calitatea lucrarilor executate
- Intretine ordinea si curatenia in interiorul service-ului.

Avantaje:

- Asiguram transportul (in limita a 30 km).
- Asiguram masa calda in fiecare zi.
- Echipamentele si sculele sunt noi.
- Service-ul este autorizat RAR
- Nu se lucreaza in zilele libere legale.

Lambda Service este un service nou in localitatea Agigea, Constanta. Este infiintat de 1 an. Echipamentele si sculele sunt noi.
Este dotat cu stand directie, stand franare, aparat jantat/ dejantat si echilibrat roti, aparat reglaj faruri, elevatoare, etc.
Colegii nostri sunt bine pregatiti si au experienta vasta in acest domeniu.
Avem clienti care lucreaza numai cu noi, atat persoane fizice, cat si juridice.
Publicat 17 mai 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos