Mecanic Auto

AutoHubStore SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii de specialitate finalizate;
- minim 2 ani experienta in domeniul reparatiilor auto;
- experienta in sistemele electrice/mecanica Opel reprezinta un avantaj;
- persoana organizata, responsabila;
- corectitudine;
- spirit de echipa

Descrierea jobului

- Realizeaza reparatiile necesare la mijloacele auto;
- Stabileste necesarul de piese de schimb si emite comenzile necesare catrtehe aprovizionare;
- Completeaza documentele pentru evidentierea interventiilor efectuate si le preda la timp catre compartimentele autorizate;
- Raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor.

Beneficii:
- carte de munca;
- salariu de baza + bonus calculat functie de performantele proprii si ale echipei;
- conditii de lucru decente: post propriu de lucru echipat complet, vestiar, dusuri, sala de mese cu utilitati;
- cursuri de specialitate interne si externe;
- posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si motivata

Service autorizat RAR, dedicat cu precadere posesorilor de Opel si-a propus inca de la infiintare sa ofere o alternativa dealerilor existenti pe piata. Suntem pasionati de aceasta marca, politica noastra are ca principii de baza deschiderea fata de client, calitatea serviciilor oferite si mentinerea unor preturi competitive.
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022