Mecanic auto

Auto Kino SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Experienta pe un post similar de minim 4 ani de zile.
Experienta intr-un service reprezentanta Subaru sau Kia prezinta un avantaj.
Seriozitate, dorinta de munca, rapiditate, punctualitate, orientare spre dezvoltare profesionala.

Descrierea jobului

Service-ul nostru are nevoie de un mecanic auto cu experienta.

Executarea de diagnoze computerizate si constatari mecanice.
Intretinerea si repararea autovehiculelor in conformitate cu tehnologiile de producator si a documentatiei specifice de lucru.
Cooperarea cu seful de service pentru informarea clientului.
Salariu atractiv
Conditii de munca deosebite intr-un mediu dinamic si profesionist.

SC Auto Kino SRL din Brasov este o companie infiintata in anum 2007 ce are ca activitate comercializarea si intretinerea autoturismelor. Din acelasi an este si singurul dealer auto pentru marca Subaru din oras, iar in anum 2014 a devenit si dealer Kia si Isuzu.
Scopul nostru este sa asiguram vanzarea de servicii de inalta calitate mentinand in acelasi timp satisfactia clientilor.
Publicat 26 apr. 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos