Mecanic auto

Jpn Tuning S.R.L. - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 9999 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

JPN Tuning angajeaza !

Angajam mecanici auto cu experienta, vulcanizator, ajutor mecanic auto, electrician auto. Oferim conditii foarte bune de lucru, echipament de lucru, service incalzit pe timp de iarna cu centrala si calorifere, wc-uri.
Program 8h/zi, pentru fiecare in parte, salariu flexibil negociabil, comisioane la lucrari, dusuri, concediu de odihna platit, carte de munca, scule profesionale.

Descrierea jobului

Pe partea de mecanica, cautam oameni buni la distributii, ambreaje, cat si oameni buni la schimburi de ulei, filtre, etc.

Zona Bucurestii Noi, in apropierea statiei de metrou, Kaufland & Lidl peste strada. Se asigura cazare. Acceptam si oameni din provincie.

JPN TUNING ofera la preturi medii pe piata, servicii de vulcanizare, mecanica complexa, electrica, tester auto, hotel anvelope, vanzari jante si bodykit-uri. Lucram cu orice marca si cu orice buzunar
Publicat 22 nov. 2021 Reactualizat 20 dec. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos