Publicat 18 Mar 2021 | Reactualizat 08 Apr 2021 | Expiră 17 Apr 2021

Mecanic auto

1 post

Candidatul ideal

MVO Service Grup angajeaza mecanic auto cu experienta pentru service multimarca.
Studii medii / liceu sau calificare in domeniu
Cerem si oferim foarte mare seriozitate si profesionalism.

Descrierea jobului

Oferim :

  • Salariu motivant, mediu de lucru profesional.
  • Atelierul de mecanica este dotat cu echipamente modern, softuri specializare.
  • Studii medii / liceu sau calificare in domeniu
  • Program de lucru : L-V - 09-18

Medical Vision Optix Grup este o companie care se ocupa cu transportul de marfuri intern si international, cat si cu intermedierea operatiunilor de transport rutier. Avem experienta de 13 ani in transporturi si o flota de 30 de Mercedes Sprinter de 7 ewp.

Fiind si casa de expeditii, compania noastra cauta intotdeaua solutii complete de expeditii internationale pentru colaboratori.

Mecanic auto  -  Medical Vision Optix Grup

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles