Publicat 28 Aug 2020 | Reactualizat 27 Sep 2020 | Expiră 27 Sep 2020

MECANIC AUTO

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Service / Reparatii, Auto / Echipamente

Candidatul ideal

Calificare mecanic auto.
Experienta de minim un an in reparatea autovehicolelor BMW.
Abilitati de comunicare.
Atentie la detalii, atentie distributiva.
Adaptabilitate la schimbari.
Loialitate fata de companie.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Repararea autovehicolelor BMW.

BENEFICII:
Salariu atractiv.
Desfasurarea activitatii in conditii optime tehnologice si de siguranta conform normelor impuse.
Mediu de lucru placut si sigur.

Cu o vechime de peste 22 ani in domeniu, ne-am dezvoltat si perfectionat permanent pentru a rezolva cat mai bine problemele clientilor nostrii, deaceea dorim sa ne marim echipa cu scopul unei colaborari permanente pe termen lung.

MECANIC AUTO  -  DORMAG AUTO CONSULT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles