de ani Fără Frică...

Publicat 13 Nov 2019 | Expiră 13 Dec 2019

MECANIC AUTO

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Service / Reparatii, Auto / Echipamente, Inginerie, Productie

Candidatul ideal

Specializare in domeniu auto
Experienta min 2 ani in domeniu
Persoana dinamica, comuncativa, bun organizator, spirit de echipa cu dorinta de promovare si afirmare in cadru reprezentantei Volkswagen si Audi din Constanta

Descrierea jobului

Reparatii auto marca Volkswagen, Audi

Descrierea companiei

Unic distribuitor Volkswagen si Audi in Constanta

MECANIC AUTO  -  CARDINAL MOTORS CONSTANTA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles