Publicat 19 Iul 2019 | Reactualizat 13 Aug 2019 | Expiră 19 Aug 2019

Mecanic auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Service-ul auto AR 83 angajeaza mecanic auto, salariu atractiv si comision din manopera. Va asteptam la interviu la sediul firmei Moraru Anca Srl .

Descrierea jobului

Beneficii : Comision din manopera, mediu de lucru placut intr-o echipa cu experienta deja formata.

Serviceul auto AR 83 ofera servicii de vulcanizare, geometrie roti, diagnoza, incarcare freon, reparatii si schimburi piese necesare oricarui autovehicul etc

Expirat
Mecanic auto  -  SC MORARU ANCA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles