Publicat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iul 2019

Mecanic auto

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii de specialitate
Cunostinte bune teoretice si practice pentru efectuarea reparatiilor autoturismelor
Indemanare, precizie si rigurozitate in efectuarea operatiilor
Seriozitate, punctualitate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Preluarea autoturismelor venite in service
Constatarea defectiunilor si expunerea variantelor de rezolvare
Remedierea problemelor
Predarea autoturismului

Beneficii:
Remuneratie atractiva, bonusuri in functie de performantele obtinute
Mediu de lucru dinamic si motivant
Colegi primitori, echipa tanara

Suntem o firma ce activam in domeniul auto de peste 9 ani. Comercializam piese auto noi si sh, reparam in service-ul nostru autorizat orice tip de autoturism.

Expirat
Mecanic auto  -  SC DEZMEMBRARI BELCIUGATELE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles