Publicat 27 Mar 2019 | Expiră 27 Apr 2019

Mecanic auto

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii tehnice de profil (calificare in domeniu);
-Cunostinte in intretinerea ,diagnosticarea si repararea autovehiculelor multimarca;
-Experienta in domeniul auto;
-Respectarea metodelor de lucru si a termenelor;
-Permis categoria B

Descrierea jobului

-constatare defecte;
-inlocuit subansamble defecte:
-inlocuit distributii:
-inlocuit ambreiaje;
-diagnoza auto.
-vulcanizare.

Se ofera un salariu de baza + bonus din manopera.

Descrierea companiei

AVM Autoservice

Service auto si vulcanizare.
Este un service nou, cu dotari si echipamente noi.
Locatie: str. Traian Vuia, Cluj Napoca
Program de lucru: Luni – Vineri 08:00 – 17:00

Expirat
Mecanic auto  -  AUTOVROOM MASTERS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles