de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

MECANIC AUTO

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii tehnice: mecanica, mecatronica (calificare in domeniu constituie un avantaj)
Experienta in domeniul auto
Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule
Cunostinte utilizare echipamente service
Cunostinte utilizare tester auto constituie un avantaj
Abilitatea de a lucra in echipa dar si individual
Orientare spre rezultat
Seriozitate
Rapiditate
Punctualitate
Permis de conducere categoria B constituie avantaj

Descrierea jobului

Dorim sa angajam un mecanic auto serios si cu experienta pentru responsabilitatile de mai jos:
- Constatare defecte
- Inlocuit subansamble defecte
- Inlocuit distributii
- Inlocuit componente motoare
- Reparat motoare
- Diagnoza auto
Pachet salarial atractiv, peste medie,in functie de calitatile si cunostiintele dvs!

Suntem un service auto multimarca, autorizat RAR. Pe parcursul activitatii noastre am acumulat experienta necesara pentru a rezolva calitativ si rapid atat reparatii simple, cat si reparatii de o complexitate ridicata pentru orice marca auto.
Iti place sa lucrezi in echipa? Iti doresti un mediu de lucru provocator, orientat catre succes? Iti doresti ca munca ta sa fie renumerata corect? Alatura-te echipei noastre!

Expirat
MECANIC AUTO  -  JEPO SERVICE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles