Publicat 16 Feb 2019 | Expiră 19 Mar 2019

MECANIC AUTO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana care:
- are calificare de mecanic auto
- experienta in service auto camioane/semiremorcu constituie avantaj
- este dispusa sa faca cursuri de perfectionare profesionala
- nu are probleme in a face lucruri repetitive

Descrierea jobului

Intretinerea si repararea camioanelor/cisternelor

Carbon Logistic este o societate, nascuta in Timisoara in anul 2007, care dispune de o flota de 150 camioane. Transportam negru de fum in cisterna in toata europa si marfa generala cu prelata.
Principalele obiective care ne caracterizeaza sunt:
-Dezvoltarea continua a personalului
-Dezvoltarea de noi tehnologii care vizeaza protectia mediului si de siguranta
-Imbunatatirea continua a flotei
-Rapoarte de transpatenta in colaborare cu furnizorii si clientii nostri.

Expirat
MECANIC AUTO  -  CARBON LOGISTIC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles