Publicat 06 Ian 2019 | Expiră 06 Feb 2019

Mecanic Auto

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam mecanic (experienta minim 2 ani)
- capacitatea de integrare si cooperare in echipa , rezistenta la stress
- disponibiltatea la o perioada indelungata
- studii de specialitate sau calificări în domeniul auto
- persoana organizata
- mentalitate si atitudine pozitiva, inclinat spre lucru
- experienta relevanta in operatiuni de mecanica si/sau electrica si electronica auto pe mai multe marci de masini (mecanica auto)
- cunostinte tehnice de mecanica/electrica auto (mecanic auto)
- carnet de conducere cat. B-obligatoriu

Descrierea jobului

Mecanic auto:
- efectueaza interventii de mecanica si electrica auto pe diferite marci de automobile (ex: schimb anvelope, schimb ulei, schimb placute de frana, discuri de frana, geometrie, diagnoza electronica etc)
- executa lucrarile in conformitate cu standardele de calitate utilizate
- executa interventiile pe masini cu respectarea termenelor de predare catre clienti.

Programul de lucru este de luni-vineri 9h cu ora pauza de masa.
Salariul consta in 20% comision din fiecare lucrare realizata - lucrari fiind constante (service-ul are contracte cu multe firme) pe langa clientii de zi cu zi, iar daca intr-o luna nu sunt prea multe lucrari (desi asta nu se intampla), salariul minim este asigurat.
Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Sediul de lucru este in Mogosoaia, judet Ilfov, aproape de Centura Bucuresti (Bucuresti sector 1).

FBR Automotive & Design - service auto care ofera un raport calitate-pret bun: mecanica generala, vopsitorie si tinichigerie, spalatorie auto, vulcanizare, vanzare piese auto.

Expirat
Mecanic Auto  -  Fbr Automotive & Design S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles