Publicat 02 Ian 2019 | Expiră 02 Feb 2019

Mecanic Auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Mecanicul auto :

Absolvent al unei scoli de profil tehnic
Abilitati tehnice
Interes pentru domeniul auto si domeniul prelucrarilor metalice
Cunostintele in domeniul mecanica auto reprezinta un avantaj
Disponibilitate la stres
Ambitie in urmarirea obiectivelor cantitative si calitative
Disponibilitate pentru formare si perfectionare permanenta
Seriozitate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- receptia vehiculului ce trebuie reparat/intretinut
- insusirea detaliilor de reparatie de la Seful de Atelier, Responsabilul de Productie, Consilierul Service
- efectuarea lucrarilor specifice de mecanica auto
- verificarea prezentei elementelor de protectie, sculelor si SDV-urilor, pieselor si materialelor necesare lucrarii
- colaborarea cu celelalte departamente pentru asigurarea unui flux de reparatie continuu

In schimb, noi iti vom oferi:
⇒ un mediu de lucru modern;
⇒ remunerarea se face dupa o schema avantajoasa proportional cu realizarile.;
⇒ program de lucru intr-un singur schimb;
⇒ oportunitati pentru dezvoltarea profesionala si personala.

Service auto specializat in montarea instalatiilor GPL cu 10 ani de experienta, colectiv tanar si dinamic cauta mecanic auto si electrician auto cu sau fara experienta.

Expirat
Mecanic Auto  -  LPG CONCEPT DISTRIBUTION