Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 04 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Mecanic auto / Tehnician auto/Electromecanic auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-cunostinte aprofundate de mecanica auto;
- cunoasterea metodelor de reparatie specifice diferitilor Producatori
-capacitatea de a consulta o documentatie tehnica in limba romana sau engleza
- cunostinte tehnice de diagnoza auto
- experienta relevanta in service auto de min 5 ani
- calificare – mecanic auto/electromecanic

Descrierea jobului

Descriere activitate:
-executarea operatiunilor de evaluare stare tehnica, identificarea neconformitatilor mecanice ale autovehiculelor
- operatiuni specifice de reparatii si intretinere autovehicule, in conformitate cu manualele de reparatii specifice pe interventie, dar si comenzile de lucru primite de la Departamentul de receptie clienti
-asimilarea documentatiilor tehnice de reparatii potrivit cerintelor producatorilor

BENEFICII:
-Pachet salarial atractiv peste nivelul posturilor similare in zona Bucuresti Nord
-Salariu net intre 2200-5500 lei in functie de nivelul de calificare al tehnicianului si eficienta muncii desfasurate
- Mediu de lucru dinamic si profesionist.
-Conditii de munca, echipamente si scule peste nivelul unitatilor similare.
- Posibilitati de formare si dezvoltare profesionala prin BOSCH ROMANIA
-Acces la documentatii tehnice oferite online de catre Producatorii de autovehicule
Trimite un CV si o Scrisoare de intentie. Aplicatiile tale vor fi strict confidentiale. Numai candidatii selectati vor fi contactati.
-Reprezentanta este situata in zona Bucuresti Nord, cu acces din Bulevardul PIPERA si cu acces rapid din statia de METROU PIPERA

TRENDO AUTOMOTIVE este reprezentanta BOSCH CAR SERVICE in PIPERA-Bucuresti Nord, POINT S si are ca obiect de activitate repararea si comercializarea de autovehiculor de pasageri si comerciale usoare.Cu experienta de 15 ani, TRENDO AUTOMOTIVE compleaza serviciile pe care le desfasoara companiile din grup: -ROMEXTERRA LEASING IFN (leasing financiar) -CREDO INSURANCE BROKER(broker asigurari)
Dispunind de un atelier de reparatii de 1060mp cu 14 posturi de lucru si o zona receptie clienti de 149 mp, TRENDO AUTOMOTIVE asigura urmatoarele servicii: -LINIE INSPECTIE TEHNICA (ITP) -REPARATII MECANICE –autorizare completa RAR A1, A2, A3 -REPARATII ELECTRICE –autorizare completa RAR A1, A2, A3 -REPARATII TINICHIGERIE, inclusiv inlocuiri caroserii, geamuri si parbrize –autorizare completa RAR A1, A2, A3 -REPARATII VOPSITORIE- autorizare completa RAR A1, A2, A3 -LABORATOR PROPRIU PREPARARE VOPSELURI (STANDOX ) -SERVICE ROTI -GEOMETRIE PUNTI -SERVICE INSTALATII CLIMATIZARE -DIAGNOZA COMPUTERIZATA cu echipamente omologate UE, cu baze de date actualizate 2018, pentru urmatoarele marci:MERCEDES, BMW, AUDI, VW, PEUGEOT, CITROEN, SKODA, SEAT,FORD, OPEL, RENAULT, DACIA, FIAT, LANCIA, ALFA ROMEO.

Expirat
Mecanic auto / Tehnician auto/Electromecanic auto  -  TRENDO AUTOMOTIVE BOSCH CAR SERVICE PIPERA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles