Publicat 16 Iul 2019 | Reactualizat 13 Aug 2019 | Expiră 16 Aug 2019

Mecanic auto si de caroserie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O noua oportunitate in cariera ca mecanic auto si de caroserie (f/m).
Part-time sau Full-time; suntem de peste 55 de ani o companie de succes in domeniul automobilelor si facem angajari de urgenta.

Ce cerem:
- calificare ca mecanic auto sau de caroserie cu certificare
- experienta profesionala in domeniu
- permis de conducere auto
- interesat de tehnologiile actuale si viitoare
- orientat spre clienti si calitate
- persoana de incredere cu spirit de echipa si orientata spre solutionarea problemelor

Descrierea jobului

Ce oferim:
- va oferim un loc de munca sigur intr-o echipa tanara cu activitati interesante si versatile,un salariu orientat pe performanta, servicii speciale interne si atmosfera placuta a unei afaceri de familie.
Serviciile dumneavoastra includ urmatoarele puncte:
- intretinerea caroseriei, cadrelor vehiculelor si a sasiurilor
- asamblarea, dezasamblarea si repararea autoturismelor si sistemelor, componentelor si a subansamblelor acestora
- evaluarea daunelor si determinarea cauzelor

Daca sunteti interesat de aceasta provocare cu perspective interesante, dorim sa va cunoastem personal.
Ne puteti contacta online pe adresa de e-mail : stefan.fink@autohausfink.de
sau la adresa :
Autohaus Fink GmbH & CO.KG
Herrn Stefan Fink
Gunther-Scharowsky-Str.8
91058 Erlangen

Expirat

Mecanic auto si de caroserie  -  Autohaus Fink GmbH & CO. KG

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles